מעבר לתוכן

האנשים שלנו

אדם סולד, שף ובעלים

אני אדם.

לא הייתי אמור להיות טבח, למרות שאני מבשל כל החיים. תמיד בישלו אצלי במשפחה, ולאחותי היה קייטרינג קטן שעבדתי בו בתור ילד. אפילו בצבא, בסופי השבוע עבדתי במסעדת “אדורה” של אבי ביטון. למדתי פסיכולוגיה ופילוסופיה באוניברסיטת תל אביב, וחשבתי שאהיה פסיכואנליטיקאי. תוך כדי הלימודים, התאהבתי במישהי שהביאה אותי בפעם הראשונה לארוחה בסלון של אייל שני, ובערב אחד, בלי לדעת, השתנו לי החיים: ישבתי על הבר מול חבורה של אנשים שלא יכולתי להפסיק להסתכל עליהם מבשלים, אחד מהם היה יובל. אחרי שהערב הסתיים, הלכתי אל השפים וביקשתי מהם לבוא לראות אותם מבשלים במהלך היום, כהתנדבות. כנראה שנדנדתי מספיק כדי שיסכימו לי. מאז, בכל פעם שהיו מבשלים, אני הייתי שם. נודניק. בהתחלה לא העזתי לגעת בכלום, אבל לאט לאט הפכתי לחלק מהצוות. ככל שהזמן עבר, הבנתי על עצמי- זה מה שאני אוהב, זה מה שאני רוצה לעשות. כשנפתח בית רומנו הפכתי להיות שם השף, ואז חזרתי לסלון לנהל את המטבח שם, במטבח בו גדלתי, ומשם הפכתי להיות השף התפעולי של חברת המסעדות כולה (הסלון, צפון אברקסס, המזנון, פורט סעיד, בית רומנו, פיצה תדר, מלכה ועוד)

אני אוהב לטייל בעולם וללמוד דברים חדשים, ואני חנון רציני של ספרי בישול. בין לבין עשיתי סטאז׳ים בקופנהגן במסעדות שהערצתי- Relae וGeranium- שתי מסעדות מישלן שכל אחת חושבת אחרת לגמרי על עולם האירוח, החקלאות והאוכל.

ILU בשבילי היא הדרך שלנו להגיד שצריך לעשות דברים אחרת, ועל כל אתגר אפשר להתגבר- יש דרך לעשות אוכל, לתת שירות, לחשוב על יין ומשקאות, לשתף פעולה עם בעלי מלאכה, עם חקלאים, להיות קרוב לאדמה ולאנשים סביבך. יש דרך להיות לחיות בכבוד, להיות איש מקצוע אמיתי ולהשפיע באמת על העולם ואנשים סביבך.

ILU היא דרך חשיבה חדשה.

אני אוהב את מה שאני עושה, אני אוהב את ILU. 

אנחנו משנים ונשנה את העולם, גם שלכם, צעד אחר צעד.

פלייליסט הקשיבו לפלייליסט של אדם חזרה למי אנחנו

הצטרפו אלינו

אנחנו תמיד מחפשים אנשים חדשים, מוכשרים ומעוררי השראה להצטרף אלינו לצוות

אם אוכל ואירוח הם התשוקות שלך, כתבו לנו ונפגש לקפה

דברו איתנו

אנחנו משתנים כל הזמן- הצטרפו לניוזלטר שלנו לפרטים על אירועי תרבות, עדכונים והצעות

או במייל contact@iluiluilu.com

All rights reserved to ILU 2023

DESIGN BY STUDIO NATASHA BOGUSLAVSKY, DEVELOPMENT BY ELI KRUPITSKY